אירועים אישיים

מבצע אות בספר התורה של ישראל
עם הרב דוד אברהם באירוע מיוחד משלכם

הכניסו את הברכה לביתכם והזמינו את ספר התורה הקדוש לאירוע מיוחד ומרגש בביתכם או בכל מקום שתבחרו. חוגגים אירוע מיוחד? רוצים להפתיע את החברים ובני המשפחה בזכות הגדולה? תאמו כעת מועד, וספר התורה יגיע אליכם לערב מלא בשמחה, ברכות ואיחולי טוב מכל הסובבים!

הזמן את הרב דוד אברהם

אירוע כתיבת אות בספר התורה הוא אירוע מרגש ומיוחד הטומן בחובו זכות גדולה וסגולה לברכה והצלחה, “התורה כוללת את כל הטובות שבעולם”, כשאנו מכניסים את התורה לביתנו או למקום העבודה אנו מזמינים אלינו את הברכה. התורה שלנו מלאה בברכות, כל אות טומנת בתוכה שפע גשמי ורוחני גדול, ולכן עד היום זכו מאות בתים, מקומות עבודה, בתי ספר, בסיסי צה”ל, משרדי ממשלה, תחנות משטרה, בתי סוהר ובתי משפט להזמין את הברכה אליהם ולכתוב אותיות בעצמם בספר התורה. פרויקט ספר התורה של עם ישראל שם לו למטרה להעניק את הזכות ולקחת חלק בפועל בכתיבת ספר התורה המיוחד הזה, כאשר המסר הוא אחדות עם ישראל. זהו פרויקט שבו לראשונה בהיסטוריה כל אות בספר התורה נכתבת פיזית על ידי אדם אחר. כי לכל אדם יש זכות לקחת חלק, גברים, נשים, ילדים וילדות, כל אחד ואחת מאלו שכתבו אות בספר התורה המיוחד הזה מרגישים כי התורה שייכת גם להם וכי הם חלק מהתורה שניתנה לכולנו במעמד הר סיני. הרב דוד אברהם מגיע מדי יום למקומות שבחרו לקיים אירוע כתיבת אותיות אצלם, מדובר באירוע מרגש ומאחד, אירוע המשדר אחדות, גיבוש ואחווה, כאשר כל אדם הזוכה לכתוב אות בתורה מקבל את ברכת הרב וכאשר כל המשתתפים עונים יחדיו אמן, אין אדם שלא חווה התרגשות וצמרמורת, שמחה ותחושה מיוחדת של אהבה המגיעה אלינו מהיהדות.
כל אדם יכול לכתוב אות באירוע כזה, ניתן לבחור את האות של השם שלך, וגם אותיות של שמות בני המשפחה, אות אחת לכל אדם, כך שלכל יהודי ויהודיה תהיה אות בספר התורה המאחד של עם ישראל.
ברגע שתצרו איתנו קשר נוכל לתאם, את מועד האירוע, תוכלו לקיים אירוע מיוחד לכתיבת האותיות אליו תוכלו להזמין חברים, בני משפחה ועמיתים לעבודה, או להזמין את הרב עם ספר התורה אל אירוע אותו אתם מקיימים, שמחה משפחתית, הרמת כוסית במקום העבודה ועוד, אנו נעשה מאמץ ונגיע לכל יהודי ויהודיה שיבקשו לכתוב בעצמם אות בספר התורה!

כן! ספר התורה יגיע לכל מקום בארץ ובעולם בו נמצאים יהודים, פשוט צרו קשר לתיאום מועד ונגיע אליכם.
אנו רוצים שכמה שיותר יהודים יזכו לכתוב אות, לכן כדאי שבכל אירוע כזה ישתתפו לפחות 20 אנשים, אבל אפשר גם פחות.
אנו לא גובים כסף על הגעה לאירועים, אך מקובל לתרום להוצאות הפרויקט ח"י שקלים לאות, זו לא חובה וניתן להעניק גם ח"י חיוכים ????
אנו זקוקים לשולחן עליו נפרוש את יריעות ספר התורה ולשתי כסאות. אתם יכולים גם להכין כיבוד קל לאורחים, לא חייבים להזמין די ג'יי או קייטרינג, האירוע מרגש ומיוחד גם אם לא תשקיעו המון.

טופס הזמנת אירוע